15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://yusuft.com 300 true
android-en-iyi-video-duzenleme

Android En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

Merhaba dostlar bu yazımda sizlere Android en iyi video düzenleme uygulamalarını göstereceğim.

Bunlar benim seçimim olup kendi kullanımıma göre düzenlediğim bir listedir.

Bu listede sizlere 4 tane uygulama göstereceğim. Bu 4 uygulama genel olarak birbirlerine yakın özelliklere sahip onları deneyip ardından kullanım olarak size kolay olanı seçebilirsiniz. Listemize başlayalım.


VivaVideo: Video Düzenleme

Bu program ücretsizdir. Fakat bu uygulamanın ücretsiz versiyonunda yaptığınız videolar da filigran ile dışa aktarım yapar. Yani videonun üstünde VivaVideo şeklinde bir yazı olur. Bunun dışında ücretsiz versiyonun bir dezavantajı da var. Videoları hd şekilde çıkartamamanız. Genel olarak kullanışlı ve basit bir arayüze sahip olan bu program ile videolarınızı rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Eğer filigransız ve hd bir şekilde video dışa aktarmak isterseniz uygulamanın pro versiyonunu satın almanız gerekir. Bu pro versiyonun ücreti ₺11.99 dir. Bu uygulamayı indirmek indirmek isterseniz.


Kine Master – Pro Video Düzenleyicisi

Belki de bu liste için android en iyi video düzenleme uygulaması diyebileceğim bir uygulama. Gerçekten çok detaylı ve kullanımı güzel. Videonuzu istediğiniz çözünürlükte dışa aktarabiliyorsunuz. Ama diğerlerinde olduğu gibi bu uygulamada da filigran mevcuttur. Eğer videolarınızı filigran olmadan dışa aktarmak isterseniz aylık ₺10.24 yıllık ise ₺82.02 ye uygulamaya sahip olabilirsiniz. Bu uygulamayı indirmek indirmek isterseniz.

Kine Master – Pro Video Düzenleyicisi


AndroVid – Video Düzenleyici

Bu video düzenleyicisi basit ve hafif olmasıyla bu listeye girmeye hak kazandı. Gerçekten bu uygulamayı kullanarak güzel videolar oluşturabilirsiniz. Pro versiyonu diğerlerine göre daha ucuz olması bu uygulamayı bir adım öne çıkarıyor. Pro versiyonunun ücreti ₺4.90 dır. Bu uygulamayı indirmek indirmek isterseniz.

AndroVid – Video Düzenleyici

AndroVid Pro – Video Düzenleyici


VideoShow

Kısa süre önce isim değiştiren benim uzun bir süre mobilde kullandığım bir video düzenleyicisi çok ayrıntılı ve gerçekten çok işe yarıyor fakat fiyatı biraz pahalı. Hatta çok pahallı. Mobil bir uygulama için fiyatı fazla fakat kullanımı güzel. Uygulamanın ücretsiz versiyonunda diğerlerinde olduğu gibi filigran ve 720p video dışa aktarılabiliyor. Eğer satın almak isterseniz yıllık ₺124.99 ömür boyu ₺254.99 fiyatlar bu şekildedir.

VideoShow – Video düzenleyicisi


Evet dostlar bu yazımızında sonuna geldik konu hakkında ki görüşlerinizi veya yapamadığınız bi durum olursa yorum kısmına yazabilirsiniz veya bana buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş:
Önceki Makale
Windows ISO İndir
Sonraki Makale
WhatsApp Plus Nedir?

0 Yorum

Yorum Yap