15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://yusuft.com 300 true
bildirimler-nasil-aktif-edilir

Bildirimler Nasıl Aktif Edilir?

Merhaba dostlar bu yazımda sizlere bildirimleri nasıl aktif edebileceğinizi göstereceğim.Bu işlemi yaptığınızda yeni bir makale paylaştığımda veya güncellemelerden haberdar olabileceksiniz. Bu işlem şimdilik sadece Android ve Masaüstü bilgisayarlarda çalışıyor. IOS cihazlar için bildirim için hala çalışmaktayım. İşlemlere başlayalım.Mobil cihazınızdan Chrome veya her hangi bir tarayıcı ile siteye giriş yapıyorsunuz. Alt tarafta çıkan pop-up’da bildirimleri aktif etmek ister misiniz yazan burada evet butonuna tıklıyoruz.


Karşımıza bir yusuft.os.tc size bildirim göndermek istiyor kısmına izin ver diyoruz. İşlemleri yaptıktan sonra sayfaya yeniden giriş yapabilirsiniz.Artık yeni bir yazı veya güncelleme yaptığımda ilk siz haberdar olacaksınız. Bildirimlerden çıkmak isterseniz bunu istediğiniz zaman yapabilirsiniz.Bildirimleri kapatmak için yusuft.os.tc sitesine giriş yapıyoruz. Ve sol üst tarafta bulunan kilit simgesine tıklıyoruz. Bildirimler kısmından izin ver kısmını engelle olarak değiştiriyoruz. Bu işlemden sonra bildirimler kapatılmış olacaktır. Yeniden aktif etmek isterseniz üst tarafta ki adımları kullanabilirsiniz. Bu işlemler masaüstü ve Android için aynıdır.

Evet dostlar bu yazımızında sonuna geldik konu hakkında ki görüşlerinizi veya yapamadığınız bi durum olursa yorum kısmına yazabilirsiniz veya bana buradan ulaşabilirsiniz.Paylaş:
Önceki Makale
CMD Erişimi Yasaklama
Sonraki Makale
Windows 10 Yarı Saydam Seçim Alanı Rengi

0 Yorum

Yorum Yap