15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://yusuft.com 300 true
nemesis-refined-rom

Samsung Note 4 Nemesis Rom Yorumum

Merhaba dostlar bu yazımda sizlere uzun bir süredir kullandığım Nemesis Rom hakkında düşündüklerimi paylaşacağım.


Bu rom xda forumun da ananjaser1211 adlı kullanıcının paylaştığı bir romdur. Uzun süredir kullanmaktayım (ortalama 7-8 aydır). Kullandığım süre boyunca yaşadığım sorunları veya iyi yanlarını sizler ile paylaşacağım.Sorunlar

Bu romu kullanırken yaşadığım en büyük sorunlar kamera oldu. Aslında genel olarak güzel ve arayüzü güzel de olsa kamera konusunda biraz sorunlu. Bazı zamanlarda kamera kendi kendine durduruluyor. Bu sorun yeniden başlatma işleminden sonra düzeliyor. Fakat olması can sıkıcı.

Bunların dışında ki başka bir problem ise kamera kalitesi. Normale kıyasla arasında fark var sürekli fotoğraf çeken biri olmadığım için sorun olmadı fakat kalitenin düşük olduğunu söyleyebilirim.

Başka bir problem ise parmak izinin çalışmıyor olması. Parmak izini 3. parti yazılımlar ile kullanabiliyorsunuz ama yinede dışardan uygulama indirmemiz gerekiyor olması pek iyi değil.


Artıları

Şimdi ise gelelim bu romun artılarına. Daha güzel göze hitap eden bir arayüze sahip olması, stabilitesi, performansı, pil performansı, özelleştirmeye açık olması gibi özellikleri gerçekten çok güzel. Özelleştirme konusunda çok fazla ayrıntıya sahip. Telefonda bulunan bütün arayüz öğelerini düzenleyebiliyor olmanız gayet hoş.

Uzun süreli kullanımda aman aman bir sorunla karşılaşmadım.Eğer sizde bu romu indirmek isterseniz.

Linkler ve Komutlar

Nemesis Rom XDA linki.

@ananjaser1211 Romun yapımcısı.

Evet dostlar bu yazımızında sonuna geldik konu hakkında ki görüşlerinizi veya yapamadığınız bi durum olursa yorum kısmına yazabilirsiniz veya bana buradan ulaşabilirsiniz.Paylaş:
Önceki Makale
OneDrive Tamamen Nasıl Silinir?
Sonraki Makale
Windows 10, Masaüstü Simgeleri (Video)

0 Yorum

Yorum Yap