15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://yusuft.com 300 true
en-iyi-dosya-yoneticileri

Android En İyi Dosya Yöneticileri

Merhaba dostlar bu yazımda sizlere Android’de bulunan en iyi dosya yöneticileri nelerdir bunlardan bahsedeceğim.


Bu listede bulunan uygulamalar tamamen benim kullanım ve deneyimlerime göre hazırladığım bir listedir. Kişiden kişiye göre değişebilir.İlk olarak dosya yöneticisi nedir bundan bahsedelim. Dosya yöneticisi telefonumuzda bulunan dosyaları yönetmemizi sağlar örnek vermek gerekirse indirdiğiniz dosyaları görüntülemek silmek veya paylaşmak gibi çeşitli işler için kullanabilirsiniz. Listemiz geçelim.


Es Dosya Yöneticisi

Bu dosya yöneticisini uzun zamanlar kullandım ve samimiyetle söyleyebilirin ki çok güzel bir uygulama. Arayüz olsun araçları olsun kullanımı vesaire olsun gayet kullanışlı bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Ama son zamanlarda reklamlar vesaire can sıkıcı olsada hala kullanılabilir. İndirmek için aşağıda ki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Es Dosya Yöneticisi


Mi File Manager

Bu dosya yöneticisi ise sade ve basit tasarımıyla dikkat çekiyor. Resmi geliştiricisi Xiaomi Inc. olduğu için zaten ortaya kalite bir uygulama çıkmama gibi bir durum olmuyor. Gayet başarılı ve kullanımı kolay. Es dosya yöneticisi kadar ayrıntılı değil fakat günlük işlerinizde yeterli olacaktır. İndirmek için aşağıda ki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Mi File Manager


Google Files

En son ki dosya yöneticimiz Google Files. Google Files kullanım açısından gerçekten basit ve sizlere gereksiz dosyaları silebilmeniz için bir ayrıcalık sunuyor. Diğer dosya yöneticilerinde olduğu gibi dosyalarınızı buradan da kontrol edebiliyorsunuz. Es Dosya Yöneticisine göre daha basit Mi File Manager’a göre ise daha kullanışlı bir uygulama. İndirmek için aşağıda ki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Google Files


Evet dostlar bu yazımızında sonuna geldik konu hakkında ki görüşlerinizi veya yapamadığınız bi durum olursa yorum kısmına yazabilirsiniz veya bana buradan ulaşabilirsiniz.


Paylaş:
Önceki Makale
Windows Koyu Tema (Video)
Sonraki Makale
Kayıtlı Wifi Şifresi Öğrenme (Root)

1 Yorum

  • 24 Nisan 2019 at 20:16
    Acar Işık

    Elinize sağlık gerçekten çok faydalı bir yazı.

    Yanıtla

Yorum Yap