15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://yusuft.com 300 true
kayitli-wifi-sifresi-ogrenme

Kayıtlı Wifi Şifresi Öğrenme (Root)

Merhaba dostlar bu yazımda sizlere Android telefonunuzda kayıtlı wifi şifrelerini nasıl öğrenebileceğinizden bahsedeceğim.


İşlemlere Başlamadan Önce

Bu işlemler sırasında yapılanlar cihazınızda root izini gerektirir. İşlemler sırasında yaptığınız bütün uygulamalar ve ayarlar tamamen sizin sorumluluğunuzdur. İşlemleri yaparken bir hata veya adımların dışında bir şey yapmadığınız sürece sorun olmaz.Kayıtlı Wifi Şifresini Öğrenmek

Bunun için bir dosya yöneticisine ihtiyacımız var. Benim önerim Root Explorer’dır. Ama bunun dışında ki aynı işlevi yapan uygulamalarıda kullanabilirsiniz. Root Explorer’ı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer hangi uygulamayı kullanacığınız konusunda kararsızsanız buradan android en iyi dosya yöneticileri başlıklı makaleme gidip fikir edinebilirsiniz. Uygulamayı indirip girdikten sonra root izni karşınıza çıkacaktır bunu onayladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyiniz;

 • İlk olarak data klasörüne giriyoruz.
 • Ardından misc klasörüne giriyoruz.
 • En son wifi klasörüne giriyoruz ve wpa_supplicant.conf dosyasını açıyoruz.
 • Ve karşımıza bütün kayıtlı wifi adresleri çıkıyor.

Bu işlemi otomatik olarak yapan bir uygulama kullanmak isterseniz buradan indirebilirsiniz. Bu uygulamanın kullanımı gayet basittir. Uygulamaya girip root izni verdikten sonra wifi şifrelerini göster dediğiniz de karşınıza kayıtlı wifi şifreleri gelecektir.


Evet dostlar bu yazımızında sonuna geldik konu hakkında ki görüşlerinizi veya yapamadığınız bi durum olursa yorum kısmına yazabilirsiniz veya bana buradan ulaşabilirsiniz.Paylaş:
Önceki Makale
Android En İyi Dosya Yöneticileri
Sonraki Makale
Mouse Takıldığında TouchPad Nasıl Kapatılır?

3 Yorumlar

 • 24 Nisan 2019 at 20:15
  Mert

  Çok faydalı bir makale olmuş Teşekkürler.

  Yanıtla
 • 15 Nisan 2020 at 08:23
  Seyfettin

  slm telefonum rotlu fakat wf şifreleri md 5 tarzında gösteriyor bu sorunu nasıl düzeltirim tşkkrlr

  Yanıtla
  • 16 Nisan 2020 at 03:06

   Merhaba, öncelikle doğru dosyayı açtığınızdan emin olun. Eğer doğru dosyayı açtığınızdan eminseniz ve yinede aynı problemi yaşıyorsanız Google Play üzerinden bahsettiğim işlemi otomatik olarak yaparak sizlere dosyanın içeriğini gösteren programlar mevcut onları deneyebilirsiniz.

   Yanıtla

Yorum Yap