15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://yusuft.com 300 true
spotify-reklamlari-nasil-susturulur

Spotify Reklamları Nasıl Susturulur

Merhaba dostlar bu yazımda sizlere Spotify reklamları nasıl susturulur bunu göstereceğim.Bildiğiniz üzere Spotify’ın aylık premium ücreti ₺13.99’dir. Bu ücreti ödeyerek reklamlardan kurtulabilir ve bazı özelliklerin açılmasını sağlayabilirsiniz. Fakat, bu ücreti ödemeden de Spotify’da bir reklam çıktığında dinlemeyebilirsiniz.

Bunu otomatik olarak yapan bir program önereceğim sizlere. Bu program Spotify’da herhangi bir sesli reklam açıldığında Spotify’ın sesini anında kapatıyor ve sizde reklamların sesini duymamış oluyorsunuz. Programın sürekli olarak reklam adresleri güncelleniyor.Bu programın kullanımı gayet basit. Programı çalıştırıyoruz ve işlem tamamlanmış oluyor. Artık Spotify’da bir reklam açıldığında otomatik olarak sesi kısılacak. Reklam bittikten sonra ise yeniden ses açılacak.

Programın güzel yanlarından biri de sadece Spotify ‘ın sesini kısıyor olmasıdır. Aynı anda oyun oynuyorsanız sadece Spotify’ın sesi kısılır oyunun sesi sizlere gelmeye devam eder.Programımızın ismi EzBlocker’dır. Alt tarafta ki bağlantıları kullanarak indirip kullanabilirsiniz.

Linkler ve Komutlar

EzBlocker indirme linki

Evet dostlar bu yazımızında sonuna geldik konu hakkında ki görüşlerinizi veya yapamadığınız bi durum olursa yorum kısmına yazabilirsiniz veya bana buradan ulaşabilirsiniz.


Bu makale de ilginizi çekebilir: WİNDOWS 10 GÜNCELLEŞTİRME NASIL KAPATILIR?Paylaş:
Önceki Makale
Windows 10 Güncelleştirme Kapatma
Sonraki Makale
Bilgisayarınız Özelliklerini Kolayca Öğrenin

0 Yorum

Yorum Yap